Udostępnij:

solectwoa jaroslawiec info

Portal jaroslawiec24.pl rozpoczął współpracę z nowym sołtysem Jarosławca - Katarzyną Budzich. W związku z tym, aby trafić z najnowszymi informacjami dotyczącymi nas, mieszkańców nadmorskiej i jakże urokliwej miejscowości został utworzony nowy kanał na facebooku o nazwie Sołectwo Jarosławiec - https://www.facebook.com/solectwo.jaroslawiec Zapraszamy do polubienia nowego kanału.

Jednak nie wszyscy lubią facebook'a lub też wolą zachować swoją prywatność i nie posiadają profilu na facebooku to dodatkowo dla nich został utworzony nowy dział na stronie jaroslawiec24.pl o tej samej nazwie, tj. "Sołectwo Jarosławiec". Wszystkie wiadomości dotyczące mieszkańców Jarosławca będzie można odfiltrować (wiadomości te również trafią na stronę główną) poprzez wybranie w menu Aktualności -> Sołectwo Jarosławiec.

Ponadto na facebooku można też zgłaszać swoje problemy, które zostaną przekazane do Sołtysa Jarosławca. Nadmieńmy, że już 2 pierwsze "problemy" się pojawiły i zostały przedstawione Katarzynie Budzich.A od powstania kanały nie minęły jeszcze 24 godziny.


Można też zgłaszać problemy, które należy przekazać do Urzędu Gminy Postomino. Tak na przykład została zgłoszona awaria lampy ulicznej. A może zauważyłeś uszkodzony znak drogowy, połamaną ławkę lub inny akt wandalizmu? Zrób zdjęcie, opisz problem i przekaż na email lub na facebooka. Przekażemy sprawę w odpowiednie ręce. Prosimy tylko o dokładne opisanie zaistniałej sytuacji, a dokumentacja fotograficzna również będzie mile widziana.

Wspólnie poprawmy wizerunek Jarosławca! To nasz wspólny dom!

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine