Udostępnij:

fragmentDnia 30 grudnia 2014 r. podczas sesji Rady Gminy w Postominie podpisana została umowa na realizację inwestycji z zakresu ochrony brzegów morskich w m. Jarosławiec. Jest to inwestycja Urzędu Morskiego w Słupsku realizowana w ramach projektu Ochrona brzegów morskich Pobrzeża Koszalińskiego, współfinansowanego z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Roboty budowlane obejmują zadanie nr 6 budowa falochronów brzegowych (5 odcinków na wysokości opaski brzegowej), oraz zadanie nr 7 stabilizacja drenażowa klifu (w tym: drenaż poziomy masywu klifu, drenaż plaży oraz drenaż koluwium podnóża klifu). Wykonawcą robót jest firma Budimex Budownictwo Sp. z o.o. z Warszawy. Prace związane z realizacją inwestycji rozpoczęły się na początku stycznia 2015 r.

Realizacja inwestycji może utrudnić korzystanie z plaży na odcinku od zejścia na plażę nr 4 Jarosławcu (przy ul. Nadmorskiej) w kierunku zachodnim, do zejścia nr 9 w Rusinowie.

Spotkanie informacyjne Urzędu Morskiego w Słupsku, w sprawie postępu prac w związku z realizowanym projektem wraz z określeniem utrudnień w użytkowaniu plaży w okresie sezonu wakacyjnego 2015 r. w obrębie plaży w Jarosławcu i Rusinowie wyznaczono na dzień 3 lutego 2015 r. o godz. 13:00 w sali wiejskiej w Rusinowie 37.


Serdecznie zapraszamy na spotkanie wszystkich zainteresowanych.

Schemat organizacyjny placu budowy (pobierz plik PDF)

Jarosławiec schemat organizacyjny placu budowy

UG Postomino

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine