Udostępnij:

Nadmorski Jarosławiec ma szansę stać się pierwszym nadmorskim ośrodkiem narciarskim. Wszystko za sprawą funkcjonującego od lipca br. krytego stoku narciarskiego. Hala ze stokiem treningowym została uruchomiona na terenie obiektu Albatros SPA&SKI. Jest to przesuwająca się taśma imitująca śnieżne pokrycie. Do zjazdu wykorzystuje się prawdziwe narty lub snowboard, buty narciarskie oraz kijki. W czasie jednego 10-minutowego setu narciarz pokonuje trasę odpowiadającą długości 3 km. Prędkość osiągana podczas jazdy na stoku dochodzi do 25 km/h.

Od momentu otwarcia stok cieszy się dużym zainteresowaniem osób pragnących pogodzić wypoczynek nad morzem z zamiłowaniem do jazdy na nartach. Rzecz praktycznie nie do pogodzenia w polskich realiach staje się możliwa w Jarosławcu. Z kolei amatorzy białego szaleństwa z Pomorza nie są już zmuszeni do pokonywania znacznych odległości na południe kraju, by móc uprawiać tę formę aktywności ruchowej. Na tym stoku można również ćwiczyć formę przed sezonem zimowym i planowanym wyjazdem w góry.


Kryty stok zapewnia możliwość szusowania na nartach bez względu na aurę i porę roku. Ze stoku może jednocześnie korzystać do 3 narciarzy lub 1 snowboardzista.
Na miejscu jest możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego.

Zatem… Wybierając się nad Bałtyk, bierz bikini oraz narty!

 

Więcej informacji na ten temat znajdą państwo na stronie internetowej:

www.albatros-jaroslawiec.pl

Filmy można zobaczyć na kanale uzytkownika albatrosjaroslawiec:

http://www.youtube.com/user/albatrosjaroslawiec
 

 

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine