Udostępnij:

W niedzielę, 7 sierpnia 2011 r. w Jarosławcu odbył się VIII Jarosławiecki Wieczór Kabaretowy „WZDŁUŻ FAL”.

O godzinie 19.00 na letniej scenie przy Zespole Szkół w Jarosławcu program kabaretowy rozpoczął Teatr „KROKODYL”, który poprowadził Tadeusz FALANA wraz z małżonką. Przedstawieniem dla dzieci „CHAŁABAŁA” rozbawili całą publiczność – a zwłaszcza dzieci, które licznie przybyły.

Po godzinnym programie dla najmłodszych na scenie zaprezentował się pierwszy kabaret – Kabaret „CHYBA” z Wrocławia – z najbardziej „chyba” popularnym skeczem o kolei. Kabaret wystąpił w składzie: Sylwia Styczeń, Piotr Gumulec i Maciej Gliński. Jest on zdobywcą wielu nagród i wyróżnień. Zdobył m.in. I nagrodę na Przeglądzie Kabaretów „PAKA” w Krakowie w 2010 r., był dwukrotnym finalistą „FAMY”.


Następne swój program przedstawił Kabaret „CZESUAF” z Poznania. Kabaret ten umiejętnie połączył humor społeczno-obyczajowy ze sporą dawką absurdu. Ta mieszanka została znakomicie przyjęta przez widownię. Potwierdzeniem wysokiego poziomu tego kabaretu są liczne nagrody zdobywane na najważniejszych polskich przeglądach kabaretowych miedzy innymi II miejsca w Przeglądzie „PAKA” w Krakowie w 2007 i 2009 r. Do Jarosławca kabaret zawitał w składzie: Wojciech Kowalczyk, Maciej Morze, Tomasz Nowaczyk i Przemysław Dzięgiel ze znanym skeczem „przychodzi mężczyzna do salonu samochodowego kupić samochód dla swojej żony w kolorze seledynowym…”

Kabaretem który prowadził całą imprezę niedzielnego wieczoru był Kabaret„HUĆĆ” – krakowsko-warszawski duet. Kabaret powstał w grudniu 2010 r., a jego skład wchodzą Bogusław Kaczmarczyk (Kabaret „PO ŻARCIE” z Maćkiem Stuhrem, pacjent Nowak w serialu „DALEKO OD NOSZY”) oraz Sylwia Wróblewska – Stand Up-erka („ZABIJ MNIE ŚMIECHEM”, „COMEDY CENTRAL PREZENTUJE”). Duet poza brawurowym prowadzeniem całego wieczoru zaskoczył publiczność swoim programem, w którym skecze przeplatane były filmami puszczanymi na letnim ekranie.

Tegoroczny, udany programowo VIII Jarosławiecki Wieczór Kabaretowy „WZDŁUŻ FAL”, przy dobrej pogodzie, obejrzała rzesza miłośników dobrego humoru. Lubiący dobą zabawę, nie zważając na ból brzucha wywołany dużą dawką energetycznego śmiechu wrócili do domów późnym wieczorem. Już teraz zapraszamy na przyszłoroczny pokaz kabaretowy.

Organizator wydarzenia – Centrum Kultury i Sportu w Postominie serdecznie dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do jego zorganizowania: funkcjonariuszom Straży Gminnej w Postominie pod wodzą Komendanta Jarosława Kwiatka, strażakom i strażaczkom z OSP Łącko pod przewodnictwem Naczelnika Zdzisława Kani, ratownikom medycznym z grupy Andrzeja Ruta, elektrykom, obsłudze nagłośnienia i świateł oraz pracownikom CKiS.

Serdeczne podziękowania kierowane sa również dla Ośrodka Wczasowego „Słoneczna Plaża” w Jarosławcu za zapewnienie noclegu i pokrzepienie ciał nadwątlonych po występach kabareciarzy.

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine