Udostępnij:

Niezmiernie miło nam poinformować, że pierwszy w Polsce portal o bieganiu dla kobiet – Kobietki Biegają objął patronatem medialnym XXII Międzynarodowy Bieg po Plaży „Jarosławiec 2012”. Pamiątkową koszulkę techniczną z logo Kobietki Biegają, ufundowaną przez portal otrzyma 22 kobieta na mecie.

Jak pokazują statystyki – z roku na rok rośnie liczba biegaczy. Wśród biegaczy jest też coraz większa rzesza kobiet.


Statystyki Międzynarodowego Biegu po Plaży również potwierdzają stały wzrost liczby biegaczek od roku 2008.

Witryna www.kobietkibiegaja.pl  powstała w grudniu 2010 roku i jest coraz bardziej znana „w sieci”. Wraz z początkiem wiosny br. strona została przekształcona w portal internetowy z informacjami i poradami dla biegających kobiet. Zespół cały czas pracuje nad rozwojem portalu. Ich misją jest propagowanie aktywności (a szczególnie biegania) wśród kobiet i zachęcanie pań do udziału w masowych imprezach biegowych.

Kobieto, Kobietko!

Bez względu na to, czy dopiero myślisz o bieganiu, czy zaczęłaś już swoją przygodę biegaczki, czy też jesteś niepodważalną ekspertką w tej dziedzinie – ten portal to miejsce dla Ciebie! Powstał z pasji do biegania. Znajdziesz tu informacje z biegowego świata, porady pasjonatek i ekspertów dotyczące różnych aspektów biegania, gotowe plany treningowe i całe morze motywacji.

Zapraszamy do odwiedzenia witryn www.kobietkibiegaja.pl, www.biegaczki.pl, www.bieganiedlakobiet.pl.

A. Czarnuch

źródło: biegpoplazy.pl

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine