Udostępnij:

natalia

W niedzielny wieczór na jarosławieckiej scenie wystąpi Natalia Szczypuła. Koncert odbędzie się o godzinie 20.00 (18 lipca 2021) na placu za Punktem Informacji Turystycznej (ul. Nadmorska, przy zejściu na plażę nr 4).

Wstęp jest bezpłatny, zapraszamy. Organizatorem koncertu jest Strefa Chill z Kulturą przy współpracy z Gminą Postomino.


Natalia Szczypuła – wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Finalistka The Voice of Poland w 2020 r. (drużyna Tomsona i Barona).

Dostępne w sieci single są zapowiedzią płyty, która ukaże się pod koniec 2021 roku. Jej piosenki są mieszanką soulu i popu. Natalia łączy ambitną muzykę z szybko wpadającymi w ucho melodiami. To utwory po polsku i po angielsku, zakorzenione w soulowej stylistyce, ale jednocześnie bardzo różnorodne, trafiające do szerokiego grona słuchaczy. Koncertuje w Polsce i na świecie. Występowała m.in. w Narodowym Forum Muzyki, Filharmonii Dolnośląskiej, w londyńskich klubach, oraz podczas Legnica Jazz Days, Vertigo Summer Jazz Festival itd. W grudniu 2019r. roku koncertowała w Chinach w ramach „Polish Games – Creative Poland: The Concert”. U boku Natalii Grosiak wykonała utwory z polskich gier. Na co dzień można usłyszeć ją w Vertigo Jazz Club i muzycznym klubie Nietota we Wrocławiu. Śpiewała m.in. z Piotrem Cugowskim, Natalią Niemen, Grażyną Łobaszewską, Sebastianem Karpielem-Bułecką, Jarosławem Trelińskim (“Raz, Dwa, Trzy”), Kasią Dereń oraz Natalią Grosiak (Mikromusic). Jej piosenki można usłyszeć na antenie Radia RAM, Radia Wrocław, Wrocław Kultura, Radia Luz, Radia eM 107,6 Fm, RDN Małopolska oraz Radiowej Trójki. Singiel „Brand New”, znalazł się na czele listy „Polska Alternatywa”(plusmusic.pl), a wcześniejszy, „Toniesz” zagościł na liście „Znane i lubiane” (Spotify). Singiel “Z Tobą”, który swój debiut miał w finale programu The Voice of Poland, królował na playlistach “New Music Friday Polska”, “Po prostu po polsku”, czy “Polski Pop 2021”. Utwór osiągnął już 158 tysięcy wyświetleń na YouTube.

Zespół tworzą:

  • Mateusz Witkowski – instrumenty klawiszowe,produkcja
  • Piotr Treliński – gitary
  • Żenia Betliński – bas
  • Mateusz Maniak – perkusja

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine