Udostępnij:

sladami przeznaczenia jaroslawiec

Nasza skromna nadmorska osada, słynna już na całą Polskę dzięki ogromnej „dubajskiej” plaży, teraz trafia wprost do książki Elżbiety Stępień - pisarki z Radomska.

Nowowydana powieść (premiera styczeń 2020 r.) z cyklu "Czego nie wiesz o Aniołach" pt. "Śladami przeznaczenia" przedstawia kilka ciekawych scen właśnie w Jarosławcu. To tytułowe przeznaczenie skierowało bohaterkę do Jarosławca. Oczywiście nie doszłoby do tego, gdyby nie pewien Anioł. Czy jesteś ciekaw wydarzeń przedstawionych w tej książce? Zapraszamy do lektury.

„Czego nie wiesz o Aniołach” to wzruszająca opowieść o perypetiach dwóch kobiet. Bohaterki, którym los nie oszczędził rozczarowań w miłości, otoczone są dyskretną opieką Anioła do zadań specjalnych. Czy aby zawsze dyskretną? Ten wysłannik Niebios, ma szczególne poczucie humoru, wyspecjalizował się również w… podkładaniu nóg, w kluczowych dla bohaterek momentach życia. W opowieść o życiu kobiet wplecione są wątki dotyczące traktowania osób starszych oraz nawiązujące do powojennego życia Polaków.


Zgubione klucze, telefon, który gdzieś „się schował”, oczko w rajstopach, kiedy musimy już wyjść na ważne spotkanie, czy autobus, na który nie zdążyliśmy - wszystko jest po coś. Jednak czasami nie zdajemy sobie z tego sprawy. Wystarczy tylko otworzyć oczy i spojrzeć sercem. W tej powieści Anioł snuje refleksyjne rozważania nad ludzką naturą, które mogą przydać się nie tylko bohaterkom powieści. Czy uda mu się zapanować nad przeznaczeniem i doprowadzić do szczęśliwego finału? Przekonajcie się...

(…) – Ten twój anioł to jakiś stalker– mężczyzna zaśmiał się ironicznie.
– A żebyś wiedział! To jego sprawka! Już ja się z nim policzę– udała oburzenie Marzena i również się roześmiała.
– Stalker. Mówiłem ci. –Mężczyzna był w coraz lepszym humorze.

Anioł spoglądał na nią ze smutkiem. Tak go jeszcze nikt nie określił. Owszem, miał swoje specyficzne poczucie humoru, ale to jeszcze nikomu na złe nie wyszło… (…)

Patronat nad powieścią objęła Gmina Radomsko i Gmina Postomino (akcja rozgrywa się w Strzałkowie i Jarosławcu). Książka jest już dostępna w księgarniach, a jej sugerowana cena wynosi 36,00 zł

Śladami Przeznaczenia (Czego nie wiesz o Aniołach)

  • Autor: Elżbieta Stępień
  • Wydawnictwo Białe Pióro
  • Ilość stron: 284
  • Format: 15.0 x 21.5 cm
  • Numer ISBN: 978-83-66004-81-8

Czego nie wiesz o Aniołach FRONT

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine