Udostępnij:

kąpielisko

Co jakiś czas przeprowadzana jest kontrola jakości wody w Bałtyku we wszystkich kąpieliskach w Jarosławcu przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Sławnie. Dokładnie badane są trzy punkty rozlokowane na całej długości plaży w Jarosławcu. Ostatnie wyniki badań kąpielisk są z dnia 11 lipca 2019 r. i prezentują się następująco:

  • Bieżąca ocena jakości wody w kąpielisku nr 32/2019 - kąpielisko Jarosławiec "Plaża Centralna" (zejście na plażę nr 3) - stwierdzono, że woda w tm kąpielisku morksim jest przydatna do kąpeli.
  • Bieżąca ocena jakości wody w kąpielisku nr 33/2019 - kąpielisko Jarosławiec "Plaża Mikołajek" (zejście na plażę nr 6) - stwierdzono, że woda w tm kąpielisku morksim jest przydatna do kąpeli.
  • Bieżąca ocena jakości wody w kąpielisku nr 34/2019 - kąpielisko Jarosławiec "Plaża Rusinowo" (zejście na plażę nr 9) - stwierdzono, że woda w tm kąpielisku morksim jest przydatna do kąpeli.

 

serwis kapieliskowy logo


Z treścią pełnego dokumentu można zapoznać się tutaj: http://www.postomino.bip.net.pl/?c=532

Ponadto zawsze jakość wody można sprawdzić w serwisie kąpielisk pod adresem: https://sk.gis.gov.pl/index.php/kapieliska/mapa

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine