Udostępnij:

mapa biegu 2019

Trwają ostatnie przygotowania do 29. Biegu Po Plaży w Jarosławcu. Pragniemy przekazać Państwu kilka ważnych informacji i jednocześnie poinformować o utrudnieniach w ruchu drogowym:

1) POZOSTAŁO NAM DO WYDANIA 150 NR STARTOWYCH WRAZ Z PAKIETEM, które można nabyć w sekretariacie biegu w sobotę od 18:00 do 21:00 oraz w niedzielę od 7:00.

2) WEJŚCIE DO BIURA BIEGU Z DRUGIEJ STRONY SALI SPORTOWEJ - w związku z odbudową zniszczonej przez pożar stołówki w Jarosławcu i pracami budowlanymi na sali wchodzić będziemy innym wejściem. Kierujcie się zgodnie z oznakowaniem.


3) Przy ul. Bałtyckiej i Dorszowej znajduje się "trawiasty" parking, który pomieści ok. 300 aut. Aby do niego dojechać w trakcie trwania biegów młodzieżowych - godz. 9:00-11;00 jadąc od strony Jezierzan skręćcie w ul. Uzdrowiskową (poniżej mapka z ulicami Jarosławca) lub od razu kierujcie się do Jarosławca drogą gminną łączącą Naćmierz i Jarosławiec.

4) UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM - w niedzielę wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym dla wszystkich pojazdów. Część dróg będzie zamknięta na czas biegu. Szczegóły na poniższej mapce w ramce.

Do zobaczenia!

mapa biegu 2019a

 

mapa biegu 2019b

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine