Udostępnij:

sklep kontenerowy Jarosławiec

Sieć Żabka kolejny rok z rzędu rozpoczęła w połowie czerwca sezon letni nad polskim morzem. W miejscowościach nadmorskich uruchomiła 12 sklepów sezonowych. Placówki Żabki w pobliżu plaży można znaleźć również w Jarosławcu. Będą czynne do połowy września.

- Staramy się być blisko naszych klientów, by zapewniać im maksimum wygody podczas zakupów w sezonie wakacyjnym. W tym roku uruchomiliśmy 12 sklepów pawilonowych nad Bałtykiem, w pełni klimatyzowanych, gdzie można zrobić codzienne, szybkie zakupy np. w drodze na plażę czy podczas spaceru. Skupiliśmy się na kluczowych deptakach w popularnych miejscowościach, które co roku przyciągają setki tysięcy Polaków jak: Jarosławiec, Łeba, Międzywodzie, Władysławowo czy Łazy.

Nasi klienci podczas zakupów w sklepach sezonowych zainteresowani są szczególnie ofertą napojów, lodów oraz kanapek Tomcio Paluch, ale także szybkimi przekąskami jak sałatki Dobra Karma czy smoothie Foodini. Olbrzymim zainteresowaniem cieszy się oferta małej gastronomii w ramach Żabka Café jak hot dogi czy kawa z ekspresu – mówi Adam Manikowski, Wiceprezes Zarządu ds. Operacyjnych sieci Żabka.


Sklepy sezonowe to również możliwość dodatkowego przychodu dla naszych franczyzobiorców w ramach współpracy z naszą siecią. Zapewniamy im pawilon wraz z całym wyposażeniem i umożliwiamy prowadzenie takiego punktu. Sklepy sezonowe są bardzo dobrze postrzegane przez naszych klientów, jak również  franczyzobiorców, dlatego w przyszłości zamierzamy je dalej rozwijać  – dodaje.

sklep kontenerowy Jarosławiec 2

Sklep modułowy pod szyldem Żabki działa w Jarosławcu na ul. Nadmorskiej (okolice poczty)

Sieć Żabka w sklepach modułowych proponuje m.in. ofertę z kącika kawowego Żabki Café ze świeżo mieloną, różnorodną kawą do zabrania na wynos czy przekąski w postaci panini, hot-dogów i mini pizzy.

 Placówki Żabka znajdują się blisko domu i pracy Polaków, oferując im bogaty i zróżnicowany asortyment produktowy oraz usługowy.  Odwiedzane codziennie przez ponad 2 miliony klientów, pozwalają im na zrobienie zakupów w dogonej lokalizacji, szybko i wygodnie. Ponadto w ofercie sieci dostępny jest szereg usług dodatkowych, w tym m.in. zakupu startera GSM, doładowania telefonu, opłacenia rachunków czy wypłaty gotówki. Sklepy kontenerowe są sezonowym uzupełnieniem dla trafficowych lokalizacji.

W placówkach sezonowych Żabki przyda się również aplikacja żappka, na której można sprawdzić aktualne oferty promocyjne. Aplikację można pobrać ze sklepu Google Play dla urządzeń z Androidem oraz z AppStore dla środowiska IOS.

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine