Udostępnij:

W ostatni weekend marcakażdy chętny będzie mógł spróbować swych sił na nartach lub snowboardzie, i to zupełnie za darmo. Nie trzeba w tym celu pokonywać setek kilometrów, lecz wystarczy udać się do... nadmorskiego Jarosławca. Kryty stok narciarski funkcjonuje na terenie hotelu Albatros od lipca 2011 roku, a w dniach od 30 marca do 1 kwietnia 2012 roku, wszyscy amatorzy białego szaleństwa będą mogli skorzystać z tej atrakcji nieodpłatnie.

Narciarski stok treningowy działa na zasadzie ruchomej taśmy pokrytej specjalnym tworzywem imitującym śnieżne pokrycie. Do zjazdu wykorzystuje się prawdziwe narty lub snowboard, buty narciarskie oraz kijki.


Podczas jednego 10-minutowego setu narciarz pokonuje trasę odpowiadającą długości 3 km. Osiągana podczas jazdy na stoku prędkość dochodzi do 30 km/h.

To jedyne miejsce w naszym regionie, gdzie niezależnie od pory roku i pogody można  uczyć się i doskonalić swoje umiejętności narciarskie i snowboardowe oraz poprawiać kondycję.

Warto rozpocząć w Jarosławcu wiosenny sezon narciarski.

Sprzęt narciarski (narty, deski snowboardowe, buty) oferowany jest na miejscu i wypożyczany bezpłatnie. Zaleca się jednak zabranie własnych butów narciarskich lub snowboardowych.

Godziny funkcjonowania stoku w trakcie Dni Otwartych:
Piątek  – 30 marca 2012 r.: godz. 15.00 – 20.00
Sobota – 31 marca 2012 r.: godz. 10.00 – 19.00
Niedziela – 01 kwietnia 2012 r.: godz. 10.00 – 17.00

Więcej informacji  o imprezie:
tel. 59 810 94 69 ; kom 503 037 729
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.albatros-jaroslawiec.pl

Radosław Kolański
Dział Marketingu i Sprzedaży
Albatros Spa & Ski

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine