Udostępnij:

Zima za oknami, śniegu po kolana, mróz „szczypie” w nosy i uszy  a my proponujemy wam iście letnie klimaty, a wszystko to za sprawą BURSZTYNOWEJ MISS POLSKI.

Pewnie wielu z was pamięta ubiegłoroczne „Lato z Bursztynową Miss Polski” w Jarosławcu, podczas którego dzieci bawiły się z „Justyną i Tomkiem”, wystąpił latynoski Zespół „Siesta Fiesta” i gwiazda wieczoru Zespół „Volver”.

Wybrano też „Bursztynową Miss Polski – Jarosławiec 2011”, którą została  Aneta Gradecka z Gdyni. Aneta wspólnie z 11 innymi finalistkami konkursu piękności znalazła się w kalendarzu na rok 2012, który wydała Agencja Marketingowo-Reklamowa Lider Sp. z o.o. Kalendarz można obejrzeć na stronie Agencji.

Także w roku 2012, w dniu 21 lipca w Jarosławcu odbędą się kolejne eliminacje do konkursu Bursztynowa Miss Polski 2012. Oprócz wyborów najpiękniejszej dziewczyny w programie znajdzie się występ Formacji Tańca Nowoczesnego „Destination”, koncert uczestniczki Eurowizji w roku 2009 i zdobywczyni nagrody TRENDY festiwalu TopTrendy w roku 2006 – Lidia Kopania. Tegoroczną gwiazdą wieczoru będzie Zespół „Oddział Zamknięty„, znany m.in. z przewbojów t.j.: „Andzia i ja”, „Ten wasz świat”, „Obudź się”, „Gdyby nie ty”. Imprezę poprowadzi znany ze szklanego ekranu Robert Leszczyński.


20 grudnia 2011 r. rozpoczęły się eliminacje internetowe do ogólnopolskiego konkursu Bursztynowa Miss Polski 2012. Zgłoszenia do konkursu internetowego przyjmowane są wyłącznie za pośrednictwem oficjalnej strony konkursu http://www.bursztynowamiss.pl/.  Zwyciężczyni eliminacji internetowych otrzymuje kwalifikację bezpośrednio do finału.

 Aby wziąć udział w konkursie internetowym należy:

Od dnia 5 stycznia 2012 r. internauci mają możliwość oddawania głosów na kandydatki. To właśnie oni zadecydują, która z dziewcząt dostanie się wprost do finału Bursztynowej Miss Polski 2012.

Jeszcze można przesłać swoje zgłoszenie.

Głosowanie internetowe trwa do 29 kwietnia 2012 r.

Po tym terminie przyjmowane będą wyłącznie zgłoszenia do poszczególnych konkursów eliminacyjnych – w tym do eliminacji konkursu w Jarosławcu. Szczegóły podane zostaną wkrótce.

Zapraszamy.

Agnieszka Czarnuch

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine